Mercedes Viano

Mercedes V class model 2014mercedes_Vclass_001_R

Nová generace třídy V je v každém směru plnohodnotným vozem Mercedes-Benz. Pro až 7 pasažérů a řidiče nabízí nevídaný jízdní i palubní komfort a luxus. V interiéru se díky modernímu elegantnímu designu se sportovním nádechem a bezprecedentní bezpečnostní a komfortní výbavě budete cítit jako v nejvyšší třídě S.

 

 

mercedes_Vclass_002_Rmercedes_Vclass_003_R

mercedes_Vclass_004_Rmerceses_Vclass_005_R

 

Mercedes Viano model 2012viano_003_R

Pokud cestujete na delší i krátké vzdálenosti a potřebujete více prostoru pro cestující i zavazadla, je Mercedes-Benz Viano Ambiente ideální vůz. Luxusní minivan nabízí dostatek prostoru i komfortu pro až 7 pasažérů a řidiče.
Cestovní komfort a rychlost se přitom díky V6 motoru a automatické převodovce neliší od osobního vozu. Náš vůz nabízí skutečně luxusní výbavu ve své třídě, jednou z hlavních výhod je variabilní interiér s možností konferenční úpravy vč. jednacího stolku; prosvětlený interiér díky prosklené střeše „Panorama“, dveře po obou stranách vozu pro snadnější nastupování.
Kožené čalounění ve světlé barvě v kombinaci s obložením z ušlechtilého dřeva; digitální třízónová klimatizace; vyhřívané sedačky; ztmavená okna; GPS navigace s kvalitním audio systémem; xenonové světlomety s denním svícením, XL verze pro maximum komfortu i prostoru pro zavazadla.

 

viano_004_R
viano_002_R
viano_001_R